WEB TASARIM

WEB TASARIM
Web Tasarım günümüzde firmaların, kurum ve kuruluşların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Doğru tasarlanmış bir Web Sitesi marka değerinizi arttırarak ona değer ve prestij kazandırır. 

Artık Web Sitesi firmaların internetteki yüzü haline gelmiştir. Farklı bir Web Tasarım anlayışıyla kurumsal yapınızı en doğru şekilde internet dünyasına Web Siteniz aracılığıyla taşıyarak sizde rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Tabiki Web Sitesi sadece bir prestij sağlayıcı değildir aynı zamanda Web Tasarım çağımızın en etkili, müşteri profilinize en kolay ulaşabileceğiniz, sınırların olmadığı ve diğer reklam araçlarına göre çok daha az maliyetlere sahip olan bir reklam platformudur. 

Yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte Limited ve Anonim Şirketlere de Web Sitesi zorunluluğu gelmektedir ancak Web Sitesi bu zorunluluklardan çok daha fazlasını gerektirmektedir. 

Yaptırdığınız Web Tasarımın firmanızın profiline ne kadar uygun olduğu, firmanızı ne kadar yansıttığı, yazılım alt yapısının size neler sağladığı, yönetim paneli ile siteye ne kadar müdahale edebildiğiniz, ilerleyen zamanlarda ihtiyaçlarınız arttıkça geliştirilebilir bir alt yapıya sahip olup olmadığı,arama motorları ve özellikle Google alt yapısına uygun bir dille yazılıp yazılmadığı gibi daha uzun uzun sıralanabilecek bir çok kriterinde bir Web Sitesinde hayati önem taşıdığını bilmeniz gerekmektedir.

Peki biz nasıl çalışıyoruz?

Yazılım alt yapısı olarak Micosoft platformunda Asp.Net ile 3 senedir geliştirmekte olduğumuz ve kendini kanıtlamış olan bir alt yapımız vardır. Bu yazılım alt yapısıyla hastane, belediye, üniversite Web Sitesi gibi bir çok projeyi hayata geçirmiş bulunmaktayız. 

Web Tasarım anlayışımızı daha ilk bakışta farketmiş olmalısınız. Biz bir web sayfasını tasarlarken sizden aldığımız anahtar cümlelerle yola çıkarak tasarımlarımızı hazırlarız. Asla bir inşaat Web Sitesi ile market Web Sitesini aynı anlayış ile tasarlamayız. Bunun dışında Web Tasarım yaparken tasarımlarımızı yönlendiren diğer objeler ise logonuz, kurumsal renkleriniz, sektörünüz, sektörünüzde ki rakipleriniz dir. 

Peki Neden Hiç özgün Web Tasarım Referansı Göremiyorum?

İşlerimiz o kadar çok seviliyor ki rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye başladık. Bizde piyasada daha çok bilinen bu markamız adı altında özgün Web Tasarım çalışmalarımızı yayınlamıyoruz. 

Ama dilerseniz yandaki formdan, diğer iletişim yollarından veya ofimizi direkt olarak ziyaret ederekte bu konu hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabilir, tasarımlarımızı görebilirsiniz. 

Şimdi karar verme sırası sizde firmanızın hakettiği bir çalışmamı…

İletişim Forumu için Tıklayınız.

Advertisements
Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s